A
A
A
A
A
A

O nas

Firmę tworzą osoby zajmujące się bezpieczeństwem informacji oraz bezpieczeństwem w systemach informatycznych od wielu lat. Mamy uprawnienia audytorów dla systemów bezpieczeństwa (ISO27001), jakości (ISO9001), zarządzanie ochroną środowiska (ISO14001), zarządzanie BHP (PN-18001), zarządzanie usługami informatycznymi (ISO 20000).

Mamy na swoim koncie wdrożenia systemy zarządzania jakoISO 270019001PN-18001 w formie pojedynczych systemów jak i systemów zintegrowanych. Systemy te wdrażaliśmy w jednostkach publicznych jak i w przedsiębiorstwach prywatnych. W obszarze funkcjonowania podmiotów realizujących zadania publiczne mamy doświadczenia na poziomie kierowniczym.

Przeszkoliliśmy setki ludzi w zakresie:

  • bezpieczeństwa informacji,
  • ochrony danych osobowy,
  • realizacji wymogów Krajowych Ram Interoperacyjności.

Praktyczne doświadczenia zdobyliśmy pełniąc obowiązki Inspektorów Ochrony Danych w urzędach publicznych i jednostkach ochrony zdrowia oraz firmach prywatnych.

Od wielu lat zajmujemy się bezpieczeństwem informacji i bezpieczeństwem w systemach informatycznych. Posiadamy niezbędne kwalifikacje:

  • inspektorów ochrony danych osobowych (IOD),
  • audytorów bezpieczeństwa informacji (ISO 27001),
  • audytorów systemów jakości (ISO 9001),
  • audytorów i inspektorów BHP (PN-18001),
  • zarządzanie usługami informatycznymi (ISO 20000).

Nasze wielowymiarowe przygotowanie merytoryczne pozwala nam zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Cały czas podnosimy swoje kwalifikacje by móc służyć swoją wiedzą i z najwyższą starannością realizować powierzone nam zadania. Oprócz wiedzy teoretycznej i stosownych kwalifikacji mamy też wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pełnienia obowiązków, wcześniej Administratorów Bezpieczeństwa Informacji, obecnie Inspektorów ochrony danych. Powierzone nam zadania pełnimy  jednostkach publicznych, podmiotach medycznych i w prywatnych firmach.

Ochroną danych osobowych i informacji zajmujemy się od wielu lat tak więc wiedza i doświadczenie to jedno co możemy zaoferować naszym klientom, a drugie to umiejętność przekazania tematów trudnych w sposób przystępny, a przygotowaną dokumentację wdrożyć w życie tak, by nie stało się to przykrym doświadczeniem dla firmy. Z natury lubimy ludzi i to niezmiernie ułatwia nam pracę z Wami przy opracowaniu i wdrażaniu dokumentacji ochrony danych osobowych. Każda firma ma swoją specyfikę działania, różne procesy przetwarzania danych osobowych, weryfikacja czego bywa czasami trudna lecz my podejmujemy współpracę i wszystkie siły angażujemy w prawidłowe wykonanie zadania.

Zapraszamy do współpracy!
Zarząd Spółki Evoleo.

Skontaktuj się

*pola obowiązkowe
Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

Pozostaw swój numer. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą niezwłocznie
Podaj numer swojego telefonu komórkowego:
+48
-
-
W związku z zainteresowaniem Państwa ofertą, proszę o kontakt telefoniczny.
Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych ani przekazywany dalej. Jedynie do Ciebie oddzwonimy - informacje o przetwarzaniu danych osobowych.
Ta strona korzysta z plików cookies